Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Apklausos dalyviai išsakė nuomonę apie svetainę www.esf.lt

Apklausos dalyviai išsakė nuomonę apie svetainę www.esf.lt

Kovo mėnesį atlikome apklausą apie svetainėje www.esf.lt pateikiamą informaciją. Šia apklausa rūpėjo išsiaiškinti, ar informacija svetainėje randama lengvai, ar ji pateikta aiškiai ir suprantamai, kokios informacijos klientai dažniausiai ieško ir ką patartų svetainėje tobulinti. Apklausa buvo išsiųsta 1188 adresatams, dalyvavo ir į klausimus atsakė 227 respondentai.

Džiugu, kad dauguma atsakiusių į klausimus, norėdami sužinoti apie finansavimo iš Europos socialinio fondo galimybes, renkasi mūsų svetainę. Apibendrinę rezultatus, matome, kad 81,06 proc. respondentų informaciją svetainėje randa lengvai ir net 88,94 proc. sako, kad informacija yra aiški ir suprantama. 32,60 proc. atsakiusių į klausimus labiausiai domina galimybė gauti finansavimą, 22.91 proc. – projektų administravimo klausimai, 21,15 proc. ieško reikalingų dokumentų, apie 16 proc. domina paraiškos rengimas, likusius – agentūros veikla ir bendra informacija.

Apklausoje pateikti komentarai aiškiai parodė ir tobulintinas sritis – jau šiuo metu realizavome galimybę iš titulinio puslapio patekti į dokumentų ir leidinių skiltį, artimiausiu laikotarpiu ieškosime sprendimų, kaip informacijos struktūrą svetainėje padaryti dar aiškesnę, o paiešką – greitesnę ir tikslesnę.

Planuojame parengti ir publikuoti projekto valdymo ciklo atmintinę: nuo sutarties pasirašymo iki projekto pabaigos, skelbti preliminarų konkursinių kvietimų planą, pateikti daugiau informacijos apie tai, kaip pildyti mokėjimų prašymą, kelti dokumentus ir duomenis į duomenų mainų svetainę (DMS).

Esame dėkingi visiems dalyvavusiems apklausoje ir pateikusiems pastabų bei pasiūlymų!

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments