Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Agentūros specialistai dalijosi patarimais bei įžvalgomis dėl projektų neplaninių patikrų

Agentūros specialistai dalijosi patarimais bei įžvalgomis dėl projektų neplaninių patikrų

Balandžio 17 dieną agentūroje vyko susitikimas su Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA), Finansų ministerijos bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais. Šio susitikimo tikslas – pasidalinti patirtimi atliekant įgyvendinamų projektų patikras iš anksto neinformavus, arba vadinamąsias neplanines patikras. Susitikimo metu taip pat pristatyti bei aptarti siūlymai dėl Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių keitimo, susijusio su patikrų iš anksto neinformavus atlikimu.

Europos socialinio fondo agentūros darbuotojai neplanines patikras atlieka jau antrąjį finansavimo laikotarpį ir yra sukaupę nemažai vertingų patarimų bei įžvalgų. Vien 2014–2020 m. laikotarpiu agentūros specialistai jau atliko daugiau nei 400 patikrų.

Neplaninės projekto patikros organizuojamos pagal poreikį, pvz., siekiant įsitikinti, kad projekto vykdytojas organizuoja renginius būtent toms tikslinėms grupėms, kurios numatytos projekto sutartyje, kad renginiai ar kitos veiklos vyksta planuotu laiku. Patikros gali vykti derinant Sutarties pakeitimą, tikrinant projekto vykdytojo pateiktą mokėjimo prašymą ar viešųjų pirkimų dokumentus, gavus informacijos apie galimus pažeidimus įgyvendinant projektą, esant įtarimui, kad vykdytojo pateikta informacija yra netiksli, neišsami arba klaidinanti ir t. t.

Su kolegomis iš CPVA, Finansų bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų pasidalinome ne tik praktiniais patarimais, principais, kuriais remdamiesi atsirenkame tikrintinas projektų veiklas, bet ir papasakojome nestandartinių situacijų bei patikrose patirtų linksmų nutikimų.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments