Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Agentūroje viešėjo Gruzijos (Sakartvelo) vyriausybinių organizacijų Žmogiškųjų išteklių valdymo departamentų atstovai

Agentūroje viešėjo Gruzijos (Sakartvelo) vyriausybinių organizacijų Žmogiškųjų išteklių valdymo...

Europos socialinio fondo agentūra kartu su  Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, Vidaus reikalų ministerija ir Valstybės tarnybos departamentu prie Vidaus reikalų ministerijos 2019 m. lapkričio 25-27 dienomis, organizavo patirties mainų vizitą, kurio metu Lietuvoje lankėsi  septyni Gruzijos Valstybės tarnybos biuro ir kitų vyriausybinių organizacijų Žmogiškųjų išteklių valdymo departamentų atstovai.

Svečiai iš Sakartvelo domėjosi Lietuvos valstybės tarnybos politika, žmogiškųjų išteklių (ŽI) valdymo sistema, naujomis ŽI valdymo priemonėmis, profesinio tobulinimo ir mokymo sistema, praktiniais įgyvendinimo skirtingose Lietuvos institucijose pavyzdžiais. Atstovams iš Sakartvelo taip pat buvo pristatytos Lietuvos valstybės tarnybos personalo valdymui naudojamos informacinės sistemos: Valstybės tarnybos valdymo informacinė sistema ir Valstybės tarnautojų registras.

Europos socialinio fondo atstovai su kolegomis iš Sakartvelo dalijosi patirtimi apie personalo atrankos ir valdymo sistemą, naudojamas priemones, kvalifikacijos kėlimo, mokymų organizavimo ypatumus, pristatė Agentūros veiklą.

Vizitas organizuotas įgyvendinant Europos Sąjungos Dvynių projektą „Parama vykdant valstybės tarnybos reformas Gruzijoje“. Dvynių projektai – viena iš Europos Sąjungos priemonių, padedančių šalims kandidatėms ir naujoms šalims narėms integruotis. Projektai vykdomi ir kaip kaimynystės bei partnerystės priemonė, skatinanti glaudesnį bendradarbiavimą ir nuoseklią Europos Sąjungos ir šalių partnerių integraciją, taip pat partnerystės ir bendradarbiavimo bei kitų susitarimų įgyvendinimą.

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments