Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Paskutinė galimybė registruotis į metinę ESF projektų vykdytojų konferenciją "Kaip tapti impulsu, galinčiu pakeisti pasaulį“ ir „Žingsniai 2021“ apdovanojimus

Paskutinė galimybė registruotis į metinę ESF projektų vykdytojų konferenciją "Kaip tapti...
Kviečiame sugrįžusius po vasaro atostogų suskubti registruotis į metinę ESF projektų vykdytojų konferenciją „Kaip tapti impulsu, galinčiu pakeisti pasaulį“. Šiandien paskutinė registracijos diena.
 
Savanorystė, bendruomeniškumas, lyderystė – tai tokios pažįstamos, artimos, kasdien girdimos sąvokos. Tačiau sykiu – tai ne tik skambūs žodžiai. Už jų slypi naujos patirtys ir įkvepiančios istorijos. Žinome, kad esate pilietiški, veikiate bendruomenės labui, kuriate savo sėkmės istoriją, todėl norime palaikyti Jūsų puikias iniciatyvas ir padovanoti Jums dar daugiau įkvėpimo, idėjų ir žinių. 

Renginys vyks rugpjūčio 26 dieną 10.0016.00 val.  VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6, Kaunas).

Jūsų laukia įkvepiantys išskirtinių lektorių Andriaus Tapino, Ryčio Juozapavičiaus, Lino Dungveckio pranešimai ir pokalbis su „Gedimino legiono“ savanoriais apie tai, kad dideliems darbams nuveikti visai nebūtina ieškoti superherojų.

Antroje renginio dalyje galėsite stebėti sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2021“ apdovanojimus. Renginį vainikuos  Monikos Liu ir Dimos Golovanovo muzikinis pasirodymas.

Norėtume, kad konferencijoje dalyvautų atstovai iš kuo įvairesnių projektų, taigi kviečiame registruotis ne daugiau kaip po 1–2 žmones iš projekto.

Registracija į renginį yra būtina ir vyks iki rugpjūčio 23 dienos. Registracijos anketa. Registruodamasis(-i) į renginį Jūs patvirtinate, kad renginio dieną turėsite galimybių pasą.

Išsamią renginio programą užsiregistravusiems dalyviams išsiųsime atskira žinute.

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl dalyvaudamas(-a) renginyje Jūs sutinkate būti matomas(-a) renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei esate informuotas(-a), kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti skelbiami Europos socialinio fondo agentūros interneto svetainėje www.esf.lt ar socialiniuose tinkluose.

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis į Aidą Janionytę, tel. Nr. +370 686 11459, el. p. aida.janionyte@esf.lt

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments