Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Anykščiuose įvyko pirmoji švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ kontaktų mugė

Anykščiuose įvyko pirmoji švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ kontaktų mugė

Šių metų balandžio 20 d. Anykščiuose vyko pirmoji švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ kontaktų mugė. Savivaldybių pažangos planų rengimo komandos turėjo galimybę susipažinti su šiuolaikinėmis švietimo paslaugomis, skatinančiomis lyderystės, įtraukties, kultūrinio ir STEAM ugdymo plėtrą, įvairovę ir įgyvendinimą mokyklose.

„Kontaktų mugės – tai įkvėpimų, apsikeitimo idėjomis erdvė, kurioje susitinka skirtingų sričių atstovai, švietimo inovatoriai ir praktikai. Tikimės, kad šiandienos pažintys ne tik paskatins dar kartą permąstyti švietimo procesą, bet ilgainiui išaugs į tvarias partnerystes bei sprendimus, kurie turės reikšmingos įtakos mokyklų veiklos kaitai visoje Lietuvoje“ – kalbėjo Agnė Andriuškevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėja.

Kontaktų mugės tampa realiu perėjimu nuo kalbų prie darbų: „Labai džiaugiamės, kad sudalyvavome kontaktų mugėje, kuri praplėtė akiratį. Supratome, kad iki šio renginio svarstėme idėjas, kurios jau kažkokia forma ir taip egzistuoja. Kitaip sakant, negali sugalvoti to, ko niekada nedarei. Mugės metu pristatytos švietimo naujovės mums leis dėlioti platesnį paveikslą – komanda galvos, kaip išgirstas idėjas pritaikyti Utenai, kad pasiektume kuo geresnių rezultatų.“ – po kontaktų mugės kalbėjo Vitalija Bujanauskienė, Utenos švietimo centro direktorė.

Ketinimą dalyvauti švietimo pažangos programoje „Tūkstantmečio mokyklos“ išreiškė net 55 šalies savivaldybės. Šios programos tikslas – iki 2030 metų kiekvienoje Lietuvos savivaldybėje sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo(si) sąlygas mokinių pasiekimų atotrūkiams mažinti. Daugiau apie programą https://tukstantmeciomokyklos.lt/

Programą finansuoja Europos Sąjunga NextGenerationEU.

Kontaktų mugės akimirkos (Ievos Vogulienės fotografijos)

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments