Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ trečiąjį kvietimą

Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“...

Europos socialinio fondo agentūra kartu su Vidaus reikalų ministerija kviečia teikti paraiškas finansuoti projektus pagal priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ trečiąjį kvietimą.

Atkreipiame dėmesį, kad teikti paraiškas gali tik tie pareiškėjai, kurie yra įtraukti į jau patvirtintus miesto vietos veiklos grupės projektų sąrašus. Nauji sąrašai negali būti sudaromi, taip pat negali būti atrenkami nauji pareiškėjai.

Šios priemonės tikslas - įgyvendinant vietos plėtros strategijas padidinti miestų bendruomenių socialinę integraciją ir pagerinti šių bendruomenių narių padėtį darbo rinkoje. Tam iš viso numatyta skirti beveik 2 mln. eurų.

Finansavimo lėšos pagal priemonę bus skiriamos bendruomenės inicijuojamoms veikloms, skirtoms mažinti gyventojų socialinę atskirtį, bedarbių ir ekonomiškai neaktyvių asmenų užimtumui didinti, bendruomenės verslumui didinti, gyventojų savanoriškai veiklai skatinti ir kt.

Tęstinė projektų atranka vyks iki 2021 m. gegužės 31 dienos. Atranka bus baigta anksčiau, jeigu pagal priimtus sprendimus dėl projektų finansavimo ir pateiktas naujas paraiškas bus paskirstytos visos priemonei numatytos lėšos.

Nuoroda į išsamią kvietimo informaciją.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments