Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

ESF projektų vykdytojus kviečiame į metinį renginį ir "Žingsniai 2023" apdovanojimus

ESF projektų vykdytojus kviečiame į metinį renginį ir "Žingsniai 2023" apdovanojimus ESFA nuotrauka
2023 m. Lapkričio 27 d.

Gerbiami ESF projektų vykdytojai

Norėdami padėkoti už Jūsų pastangas ir bendrą darbą, keičiant žmonių gyvenimus, maloniai kviečiame motyvacijos ir idėjų būsimiems darbams pasisemti konferencijoje „Sėkmė prasideda nuo drąsos žengti pirmąjį žingsnį“ bei pamatyti, išgirsti ir pasidžiaugti pačiomis geriausiomis Europos socialinio fondo lėšomis finansuotų projektų iš 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų (ESF) investicijų veiksmų programos sėkmės istorijomis iškilmingame konkurso „ŽINGSNIAI 2023“ apdovanojimų renginyje.

Metinės konferencijos „Sėkmė prasideda nuo drąsos žengti pirmąjį žingsnį“ metu Jūsų laukia ne tik projektų sėkmės istorijos, tačiau ir netikėtos įžvalgos, vertingos žinios bei patarimai, įkvėpsiantys Jus ir ateityje sėkmingai įgyvendinti projektus bei dalintis pasiekimais. Savo patirtimi ir įžvalgomis su jumis dalinsis kūrybiškumo ekspertė Indrė Kontrimienė,  pirmasis „Human IPO“ Baltijos šalyse Antanas Bernatonis, alpinistas Saulius Damulevičius - pirmasis lietuvis, įkopęs į Gašerbrumo I (8080 m) viršūnę, ir kt.

Renginį vainikuos geriausių sėkmės istorijų konkurso „ŽINGSNIAI 2023“ apdovanojimai, o šventinę nuotaiką kurs HIPERBOLĖ tribute band koncertas!

Renginys vyks gruodžio 8 d., penktadienį,

Radisson Blu Lietuva (Konstitucijos pr. 20, Vilnius),

Pradžia – 9.30 val., pabaiga 17 val.

Į renginį kviečiame 2014–2020 m. laikotarpio ESF lėšomis finansuotų projektų vykdytojus, t. y. jau baigtų įgyvendinti projektų ar taip pat vis dar įgyvendinamų projektų, kurių veiklų pabaiga – ne vėlesnė nei šių metų gruodžio 31 d.

REGISTRUOTIS KVIEČIAME iki gruodžio 1 dienos, užpildant šią registracijos anketą.

SVARBU: renginio dalyvių skaičius ribotas.